603 255 527, 796 255 527, 793 255 900 redakcja@tvcsw.info

OGŁOSZENIA

Zapraszamy do zamieszczania ogłoszeń drobnych (których treść w żaden sposób nie wskazują na związek z prowadzoną działalnością gospodarczą) na kanale planszowym Telewizji CSW w Świeciu. Emisję ogłoszenia można zlecić na 3 sposoby:

 

Osobiście w Biurze Obsługi Klienta Telewizji Kablowej w Świeciu przy ul. Wyszyńskiego 15 – wystarczy przygotować treść ogłoszenia i na miejscu uregulować należność.

Koszt emisji jednego ogłoszenia to 12,30 zł za pierwszy tydzień i 6,15 zł za każdy kolejny.

 

SMS-em – wystarczy wysłać SMS na nr 79567 wpisując KON oraz treść ogłoszenia (np. KON sprzedam mieszkanie własnościowe o pow. 39 m2 na os. Marianki w Świeciu).

W treści wiadomości nie musimy wpisywać nr telefonu kontaktowego – należy to zrobić tylko wówczas, gdy ma być to inny numer niż ten, spod którego wysyłamy SMS-a.

Prosimy nie stosować polskich znaków.

Koszt: SMS-a to 11,07 zł za tydzień emisji.

Po tygodniu każdy nadawca otrzymuje możliwość kontynuacji emisji przez kolejny tydzień w cenie 3,69 zł.

 

E-mailem – wystarczy wysłać e-mail na adres reklama@tvcsw.info z treścią ogłoszenia oraz ewentualnym zdjęciem oraz z danymi do faktury. Na Państwa adres odesłana zostanie wiadomość zwrotna z fakturą pro-forma. Po jej opłaceniu rozpoczniemy emisję ogłoszenia i wystawimy właściwą fakturę.