Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/Divi/functions.php on line 73
KANAŁ PLANSZOWY | Telewizja CSW
603 255 527, 796 255 527, 793 255 900 redakcja@tvcsw.info

Reklama planszowa to najbardziej znana forma reklamy wykorzystywana w lokalnych telewizjach kablowych. Telewizja CSW realizuje przekaz planszowy na osobnym kanale telewizyjnym dostępnym we wszystkich pakietach sieci Vectra. Nadawany jest przez 7 dni w tygodniu, 24 h/dobę.

Na kanale oprócz reklam prezentowane są ogłoszenia drobne, wiadomości dla abonentów, informacje na temat prowadznych konkursów i zabaw dla widzów, zaproszenia na imprezy kulturalne i rozgrywki sportowe. Dodatkowym wyróżnikiem tej formy przekazu jest podkład dźwiękowy, w którym wykorzystujemy sygnał Radia PiK realizującego również audycje ze Świecia.
Niewątpliwym atutem reklamy planszowej jest krótki czas realizacji – już w kilka godzin od podjęcia decyzji reklama może być oglądana przez tysiące widzów. Praktycznie z dnia na dzień można również dokonywać zmian w emitowanej reklamie (np. poprzez zmianę oferty promocyjnej).

YOUTUBE